Производство бумажных пакетов с логотипом . . Купить .

Февраль 2013

Отруєння отрутохімікатами

test 21.02.2013Комментарии отключены

В сільському господар‎стві широко застосовують отрутохімікати для боротьби проти різних шкідливих комах та бур’янів, для протру‎ювання насіння тощо.
Під час роботи з отрутохімікатами, що застосовують‎ся в сільському господарстві, можливі отруєння через дихальні шляхи, шкіру, слизові оболонки та шлунково- кишковий тракт.
Потерпілі скаржаться на головний біль, запаморо‎чення, слабість ніг, пітливість, порушення зору, біль у животі, рідке випорожнення.
Ознаки. При отруєнні буває прихований період, який триває від 15 хвилин до кількох годин. Потім посилю‎ються перистальтика кишечника, слинотеча, збільшуєть‎ся виділення слизу з дихальних шляхів. Хворий збуджує‎ться, виявляє занепокоєння. В нього починають посіпу‎ватись окремі м’язи, виникають судороги, параліч, порушується свідомість. Отруєння може розвиватися дуже швидко і закінчитися припиненням серцевої діяль‎ності та дихання.
Перша допомога. Слід провести туалет порожнини рота і горла, знятії забруднений хімікатами одяг. У ра‎зі потрапляння отрути на шкіру необхідно обмити за‎бруднену ділянку. Якщо хімікати проникли через рот, необхідно викликати у потерпілого блювання і дати йо‎му проносне. Потім негайно викликати швидку медичну допомогу.
Щоб запобігти отруєнням отрутохімікатами, які за‎стосовують у боротьбі проти шкідників, хвороб рослин і бур’янів, потрібні спеціальна підготовка для роботи з ними, точне додержання правил техніки безпеки, зок‎рема індивідуальних засобів захисту шкіри (спецодяг, рукавиці, взуття), органів дихання (респіратори) і сли‎зових оболонок очей (захисні окуляри).
Отруєння чадним, світильним та іншими газами. От‎руєння окисом вуглецю (чадний газ) спостерігається на деяких виробництвах, у гаражах, автомобільних май‎стернях при поганій вентиляції. Світильним газом отру‎юються тоді, коли він витікає внаслідок несправності газових пальників і порушення цілості з’єднання труб. Внаслідок ураження газами розладнується кисневий
обмін, що спричиняється до кисневого голодування мозку.
З’являються запаморочення, відчуття тяжкості в го‎лові, головний біль, шум у вухах, нудота, блювання, сла‎бість, серцебиття.
Ознаки. Тяжке отруєння призводить до сонливості, запаморочення і непритомності. Виявляється почервонін‎ня шкірного покриву, прискорення пульсу, задишка, при‎пинення дихання і судороги.
Перша допомога. Необхідно вивести потерпілого з приміщення, де виділяється чадний чи світильний газ, або, в крайньому разі, зробити протяг. Хворого треба звільнити від одягу, який заважає диханню, зігріти, очи‎стити порожнину рота і горла від блювотних мас. При потребі вдаються до штучного дихання, але воно проти‎показане при приступах кашлю і подразненні слизових оболонок. У випадку тяжкого отруєння потрібно викли‎кати лікаря

Поиск цен на лекарства в Киеве