. Галерейного типа - советуем http://dolinagor.com/. . Ми пропонуємо вам якісне нашими кваліфікованими лікарями-стоматологами.

Закон24

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

№276 від 31.10.2000
м.Київ
vd20001031 vn276

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
15 листопада 2000р.
за №826/5047

Затверджено
Наказ Міністерства охорони
здоров’я України
31.10.2000 №276 (z0824–00)

Перелік медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень

Вакцина Протипоказання
Усі вакцини та анатоксини Тяжкі ускладнення від попередньої дози у вигляді анафілактичного шоку.
Алергія на будь–який компонент вакцини.
Прогресуючі захворювання нервової системи, гідроцефалія та гідроцефальний синдром у ступені декомпенсації, епілепсія, епілептичний синдром із судомами 2 рази на місяць та частіше.
Анемія з рівнем гемоглобіну нижче 80г/л (профілактичні щеплення проводяться після підвищення рівня гемоглобіну).
Усі живі вакцини Вроджені комбіновані імунодефіцити, первинна гіпогамаглобулінемія (введення вакцин не протипоказано при селективному імунодефіциті Ig A та Ig M), гемобластози та злоякісні новоутворення, вагітність, СНІД
БЦЖ Вага дитини менше 2000г: при недоношеності II ступеня ( вага 1500г–1999г) щеплення не проводять до 1 міс. життя, при недоношеності III ступеня (вага 1000г–1499г ) – до 2 міс., ускладнені реакції на попереднє введення вакцини (лімфаденіт, келоїдний рубець, остеомієліт, генералізована БЦЖ–інфекція, тубінфікування)
ОПВ Дітям, яким протипоказано введення живих вакцин, а також членам їх родин рекомендовано проведення щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ)
АКДП Судоми в анамнезі (замість АКДП вводять АДП або вакцину з ацелюлярним компонентом)
ЖКВ (жива вакцина проти кору), ЖПВ (жива паротитна вакцина),  вакцина проти краснухи або три вакцини (кір, паротит, краснуха) Алергічні реакції на аміноглікозиди
Анафілактичні реакції на яєчний білок

Примітки:

Планова вакцинація відкладається до закінчення гострих проявів захворювання та загострення хронічних захворювань і проводяться відразу після одужання або під час ремісії.

У разі контакту з інфекційним хворим профілактичні щеплення не протипоказані.

Щеплення БЦЖ та проведення проби Манту не повинні проводитись протягом 4 тижнів після захворювання на кір або щеплення проти кору.

Дітей, що отримували імуносупресивну терапію цитостатиками, кортикостероїдами (більше 1 мг/кг/добу щодо преднізолону) більше 14 діб, можна щепити через 1 місяць після відміни цих препаратів.

Проведення щеплень проти кору, епідемічного паротиту та краснухи після введення імуноглобулінів можливе в терміни, що вказані в інструкції до імуноглобуліну, але не раніше ніж через 3 місяці. Після екстреної профілактики правця новонародженим вакцинація БЦЖ проводиться за загальноприйнятою схемою.

Якщо інтервал між щепленням проти кору, паротиту, краснухи та введенням імуноглобуліну з лікувально–профілактичною метою менше 14 днів, щеплення проти цих інфекцій слід повторити.

Начальник Головного управління
організації медичної допомоги
населення МОЗ України

Гойда Н.Г.

Начальник управління
профілактики інфекційних
захворювань ГСЄУ МОЗ України

Мухарська Л.М.

Комментарии закрыты.

Поиск цен на лекарства в Киеве