эксклюзивное японское в Донецке . .

ЗАКОН26

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

№338 від 14.12.2000
м.Київ
vd20001214 vn338

Про виділення коштів на проведення протиепідемічних заходів

У зв’язку з різким збільшенням захворюваності на грип та ГРВІ, реєстрацією спалахів в окремих регіонах, необхідністю здійснення спеціальних заходів, спрямованих на недопущення, локалізацію, ліквідацію епідемічних ускладнень з особливо небезпечних і небезпечних для людей інфекційних захворювань (лептоспіроз, сказ, жовта гарячка, гепатит А та ін.), НАКАЗУЮ:

 1. Начальнику Головного управління економіки Барановій Т.Ф. виділити за рахунок бюджетних асигнувань, передбачених МОЗ України на заходи по боротьбі з епідеміями:

 • на проведення заходів щодо боротьби з лептоспірозом – 30 тис. грн.;

 • Дніпропетровській обласній санепідстанції, з вірусним гепатитом А – 22 тис.грн.;

 • Львівській обласній санепідстанції, з поліомієлітом та гострими в’ялими паралічами – 20 тис.грн.;

 • Українському центру державного санепіднагляду МОЗ України, з дифтерією та рикетсіозами – 40 тис.грн.;

 • Львівському НДІ епідеміології та гігієни, з холерою – 20 тис.грн.;

 • Українському НД протичумному інституту, препаратів, лабораторного посуду тощо для здійснення лікувально–профілактичних заходів та діагностичних досліджень на грип, ГРВІ – 100 тис.грн.;

 • Київському інституту епідеміології та інфекційних хвороб АМН України.

 1. Доручити генеральному директору ДП «Укрвакцина» Брую Г.Ф. організувати закупівлю за процедурою запиту з послідуючим укладенням контракту на поставку вакцин проти сказу на 47 тис.грн. та жовтої гарячки на 26 тис. грн., препаратів для діагностики грипу та ГРВІ на 47 тис. грн. в межах виділених коштів з урахуванням витрат на зберігання і транспортування їх в регіони згідно з розподілом МОЗ України.

 2. Головним лікарям обласних санепідстанцій: Дніпропетровської (Риженку С.А.), Львівської (Павліву Р.М.), Українського центру державного санепіднагляду МОЗ України Некрасовій Л.С., директорам Львівського НДІ епідеміології та гігієни Безкопильному І.Н., Українського НД протичумного інституту Бощенку Ю.А., Київського інституту епідеміології та інфекційних хвороб АМН України Сельніковій О.П. організувати придбання дезінфекційних засобів, лікувально–профілактичних, діагностичних препаратів, лабораторного посуду тощо в межах коштів, затверджених в кошторисах на відповідний період.

 3. Головним лікарям обласних санепідстанцій: Дніпропетровської (Риженку С.А.), Львівської (Павліву Р.М.), Українського центру державного санепіднагляду МОЗ України Некрасовій Л.С., директорам Львівського НДІ епідеміології та гігієни Безкопильному І.Н., Українського НД протичумного інституту Бощенку Ю.А., Київського інституту епідеміології та інфекційних хвороб АМН України Сельніковій О.П. генеральному директору ДП «Укрвакцина» Брую Г.Ф. звіти про використання коштів подати до Головного управління економіки і відділу бухгалтерського обліку та звітності МОЗ України до 10 січня 2001р.

 4. Контроль за виконанням наказу покласти на начальників головних управлінь санітарно–епідеміологічного Бережнова С.П. та економіки Баранову Т.Ф., начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Лузан В.І.

Перший заступник Міністра

О.О.Бобильова

Комментарии закрыты.

Поиск цен на лекарства в Киеве