.

Закон29

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

Н А К А З

№82 від 02.03.2001

Про поставку вакцини для профілактики грипу

У сезоні 2000–2001 року в Україні вже перехворіло на грип понад 2,5млн. осіб, половина з яких становлять діти віком до 14 років. Тільки за останній тиждень захворіло близько 400 тисяч осіб, 44% з них діти.

Разом з тим в країнах Північної Америки та Європі реєструвались локальні спалахи та епідемії грипу різної інтенсивності, в тому числі вірусу грипу типу B. За повідомленнями Федерального центру грипу Росії не виключено виникнення другої хвилі епідемії, викликаної вірусом грипу типу B на території Росії.

В Україні циркулюють як віруси грипу типу A, так і віруси типу B. Підключення до епідемічного процесу циркуляції вірусу грипу B може призвести до збільшення захворюваності на окремих територіях та виникнення другої хвилі епідемії. У зв’язку з вищезазначеним, керуючись ст. 33 Закону України «Про закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти» та на підставі листа погодження процедури закупівлі Мінекономіки України від 16.02.2001р. №116, НАКАЗУЮ:

  1. Заступнику Міністра Коротку О.Ш. забезпечити розробку проекту договору на поставку вакцини для профілактики грипу виробництва дочірнього підприємства «Одеський завод бактерійних і вірусних препаратів» (завод «Біопром–Одеса»).

  2. Начальнику Головного санепідуправління (Бережнов С.П.) визначити території (одержувачів) та розробити графік поставки вакцини для профілактики грипу.

  3. Начальнику Головного управління економіки (Баранова Т.Ф.) здійснити видатки на придбання вакцини у сумі 1980тис.грн. за рахунок коштів, передбачених МОЗ по КФК 081006 «Програми і централізовані заходи з імунопрофілактики».

  4. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності (Лузан В.І.):
    4.1. Здійснити перерахування коштів дочірньому підприємству «Одеській завод бактерійних і вірусних препаратів» (завод «Біопром–Одеса») згідно умов договору;
    4.2. Забезпечити контроль за використанням коштів згідно з наданих одержувачами вакцини актів виконаних робіт, довідок про оприбуткування вакцини одержувачами, копій товарних накладних та довіреностей протягом 30 днів з дня перерахування коштів.

  5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра, Головного державного санітарного лікаря України Бобильову О.О. та заступника Міністра Коротка О.Ш.

Міністр

В.Ф.Москаленко

Комментарии закрыты.

Поиск цен на лекарства в Киеве