из пвх под дерево. . Для парня на Лукьяновке.

Закон33

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

ДОНЕЦЬКА  ОБЛАСНА  САНІТАРНО–ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА   СТАНЦІЯ

Н А К А З

№151–о від 26.09.2001р.

Донецьк

Про контроль за виконанням протигрипозних заходів у Донецькій області

Щорічно під час сезонного підйому захворюваності на грип і ГРВІ до епідемічного процесу залучається близько 20% населення області. У наступному осінньо–зимовому сезоні за прогнозом Українського центру грипу очікується напружена епідемічна ситуація по захворюванності на ці інфекції. З початку вересня п.р. у Донецької області відмічається сезонне підвищення рівня захворюванності ГРВІ на 15%. Проведені вірусологічні дослідження свідчать про зниження протигрипозного імунітету серед населення на 11–13%.
Згідно обласної та регіональних Програм імунопрофілактики грипу передбачено щорічне проведення щепної протигрипозної компанії серед контингентів групи «ризику».
З метою забезпечення виконання обласної Програми імунопрофілактики грипу та комплексного плану боротьби з цією інфекцією, запланованих обсягів імунізації на 2001–2002рр. в містах та районах області наказую:

  1. Закріпити фахівців обласної санепідстанції за містами та районами області для контроля за виконанням протигрипозних заходів і ходом імунопрофілактики (додаток 1).

  2. Фахівцям–кураторам щотижнево на протязі жовтня–листопада п.р. перевіряти означені питання з наданням практичної допомоги в підлеглівих регіонах, згідно додатка 1.

  3. Зав. епідвідділом облСЕС Біломері Т.А. забезпечити щотижневе узагальнення даних про стан захворюванності та вжиті профілактичні заходи з наданням необхідної інформації зацікавленим керівникам, службам.

  4. Контроль за виконанням наказу покласти на заст. головного держсанлікаря І.І. Сошенко.

Головний державний санітарний лікар Донецької області

В.І. Денисенко

Комментарии закрыты.

Поиск цен на лекарства в Киеве