Качественные для Вас и родных

Закон35

УКРАЇНА

ДОНЕЦЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА   АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛИСТ

м.Донецьк

Першому заступнику голови
Донецької облдержадміністрації
Близнюку А.М.

Шановний Анатолію Михайловичу !

Завдяки зусиллям щорічно в передепідемічний період, починаючи з 1999р., за кошти обласного бюджету охоплюються щепленнями понад 20тис. дітей–сирот, учнів шкіл–інтернатів, дітей дитячих будинків та персонал, дітей–чорнобильців, пациєнтів будинків похилого віку.

Високий рівень охоплення профілактичними щепленнями проти грипу цих контингентів дозволив запобігти спалахів грипу в закладах закритого типу, скоротити його ускладнення, при чому економічний ефект перевищив бюджетні витрати в 6 разів.

За прогнозом Українського Центру грипу в осінньо–зимовий період 2001–2002рр. очікується епідемічний підйом захворюваності на грип, пов’язаний із збудником вірусу грипа В, що на протязі останніх 10 років не циркулював як в Україні, так і в нашій області, імунітет у населення до нього повністю відсутній. Ця підстава може сприяти різкому підйому захворюваності, особливо серед дітей.

З метою запобігання епідускладнень, зниження захворюваності та смертності від грипу в наступний епідемічний сезон, збереження життя та здоров’я найбільш соціально незахищених та уразливих до захворювання на грип контингентів, прошу Вас позитивно вирішити питання про виділення коштів з обласного бюджету для їх імунізації (кількість осіб, потребуючих щеплення, та необхідні кошти на придбання вакцин додаються).

Заступник голови облдержадміністрації

В.М. Лобас

Комментарии закрыты.

Поиск цен на лекарства в Киеве