сейфов. . Игры ps3 .

Закон38

Державний департамент
по нагляду за охороною праці України
(Держнаглядохоронпраці)

Територіальне управління
Держнаглядохоронпраці
по Донецькій області

83000, м.Донецьк, вул..Артема, 97
тел. 90–37–91

Государственный департамент
по надзору за охраной труда Украины
(Госнадзорохрантруда)

Территориальное управление
Госнадзорохрантруда
по Донецкой области

83000, г.Донецьк, ул..Артема, 97
тел. 90–37–91

Від 12.11.02   №06/803
На № ______ ________

Головному санітарному лікарю
Донецької обдасті
Денисенко В.І.

Керівникам підприємств,
установ та організацій

Відповідно до Наказу Комітета по нагляду за охороною праці України Міністерства праці та соціальної політики від 2 червня 1999 року №102 “про затвердження Переліку заходів, виконання яких може здійснюватися за рахунок фондів охорони праці” кошти фонду охорони праці підприємства повинні використовуватись тільки на виконання комплексних заходів, які погоджені з місцевим органом Державного комітету по нагляду за охороною праці і забезпечують досягнення встановлених нормативів з охорони праці, подальше підвищення рівня охорони праці в умовах діючого виробництва. До цих заходів відносяться у п.п.4.15 придбання лікувальних та оздоровчих препаратів та медикаментів для профілактики профзахворювань.

Таким чином, препарати для проведення профілактичних щеплень можуть бути придбані за кошти фонду охорони праці підприємства, якщо хвороби проти яких вони застосовуються можуть ставати фактором, що викликає або ускладнює перебіг профзахворювань, або якими працівник може захворіти під час та завдяки виконанню своїх службових обов’язків.

Оскільки грип є хворобою, яка відповідає вище означеним вимогам, вакцина проти грипу може також бути придбана за кошти фонду охорони праці підприємства.

Начальник тер. управління

С.Г.Лунєв

Комментарии закрыты.

Поиск цен на лекарства в Киеве