Стиральная машина интернет магазин

Закон40

УКРАЇНА
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

№8-9-2825
від 23.10.2003

Керівникам підприємств, установ та організацій

Про невідкладні заходи попередження епідускладнень з грипу та гострих респіраторних інфекцій

Епідемія грипу та гострих респіраторних захворювань, що по прогнозам фахівців охопить Донецьку область наприкінці поточного та на початку наступного років, призведе до передчасної загибелі тисяч, госпіталізації до лікарень десятків тисяч не щеплених проти грипу мешканців області. Кількість захворілих на грип та гострі респіраторні інфекції перевищить 300тис. Найбільш постраждалими будуть не щеплені проти грипу діти, люди похилого віку та хронічні хворі.

Викликана епідемією тимчасова непрацездатність робітників призведе до мільйонних збитків у господарстві, порушить виробничі плани, та технологічні процеси. Відшкодування цих збитків значно погіршить економічне становище підприємств, установ та організацій області.

З метою запобігти цим наслідкам облдержадміністрація наполягає на виключно відповідальному відношенню до заходів щодо профілактики та боротьби з епідемією грипу, гострих респіраторних захворювань, що входять до меж вашої компетенції як керівника. Звертаю вашу увагу до необхідності неухильно виконувати вимоги відповідного законодавства та уповноважених співробітників державної санітарно-епідемічної служби.

Заступник голови облдержадміністрації

(підпис)

Лобас В.М.

Предыдущий Список законов

Комментарии закрыты.

Поиск цен на лекарства в Киеве