Бутилированная питьевая вода, , доставка воды по киеву!

Закон6

ПОСТАНОВА

від 19 січня 1998р. №43
Київ

Про заборону закупівлі закладами і установами охорони здоров’я, що фінансуються з державного бюджету, діагностикумів, вакцин, сироваток та інших медичних імунобіологічних препаратів імпортного виробництва, аналоги яких у достатній кількості виробляються в Україні

На виконання постанови Верховної Ради України від 18 липня 1997р. №496 (496/97–ВР) «Про інформацію КабІнету Міністрів України «Про стан справ у системі охорони здоров’я України та перспективи її розвитку» Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Заборонити закупівлю закладами і установами охорони здоров’я, що фінансуються з державного бюджету, діагностикумів, вакцин, сироваток та інших медичних імунобіологічних препаратів імпортного виробництва, аналоги яких у достатній кількості виробляються в Україні. 

  2. Перелік діагностикумів, вакцин, сироваток та інших медичних імунобіологічних препаратів імпортного виробництва, аналоги яких у достатній кількості виробляються в Україні, визначається Міністерством охорони здоров’я разом з Державним комітетом з медичної та мікробіологічної промисловості та за їх поданням підлягає щоквартальній публікації в газеті «Урядовий кур’єр».

  3. Міністерству охорони здоров’я забезпечити здійснення постійного контролю за недопущенням використання коштів державного бюджету на закупівлю діагностикумів, вакцин, сироваток та інших медичних імунобіологічних препаратів імпортного виробництва, аналоги яких в достатній кількості виробляються в Україні.

  4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Міністра охорони здоров’я Сердюка А.М. і голову Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості Спіженка Ю.П.

Прем’єр–міністр України

Прем’єр–міністр України

Інд. 28

Предыдущий Список законов Следующий

На главную

Комментарии закрыты.

Поиск цен на лекарства в Киеве