Закон9

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

286 від 25.09.98
м.Київ

Про затвердження переліку діагностикумів, вакцин, сироваток та інших медичних імунобіологічних препаратів імпортного виробництва, аналоги яких у достатній кількості виробляються в Україні

На виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 19 січня 1998р. №43 «Про заборону закупівлі закладами і установами охорони здоров’я, що фінансуються з державного бюджету, діагностикумів, вакцин, сироваток та інших медичних імунобіологічних препаратів імпортного виробництва, аналоги яких у достатній кількості виробляються в Україні», НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити перелік діагностикумів, вакцин, сироваток та інших медичних імунобіологічних препаратів імпортного виробництва, аналоги яких у достатній кількості виробляються в Україні (додається).

  2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій, головним лікарям республіканської санепідстанції Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських санепідстанцій заборонити закупівлю закладами і установами охорони здоров’я, що фінансуються з державного бюджету, діагностикумів, вакцин, сироваток та інших медичних імунобіологічних препаратів імпортного виробництва, аналоги яких у достатній кількості виробляються в Україні.

  3. Голові комітету з питань імунобіологічних препаратів МОЗ України Сельніковій О.П. разом з Державним комітетом з медичної та мікробіологічної промисловості щоквартально готувати перелік діагностикумів, вакцин, сироваток та інших медичних імунобіологічних препаратів імпортного виробництва, аналоги яких у достатній кількості виробляються в Україні, для його публікації в газеті «Урядовий кур’єр».

  4. Контроль за виконанням наказу покладаю на першого заступника Міністра Некрасову Л.С.

Міністр         

А.М.Сердюк

 ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ МОЗ України

від 25.09.1998р. №286

Перелік діагностикумів, вакцин, сироваток та інших медичних імунобіологічних препаратів імпортного виробництва, аналоги яких у достатній кількості виробляються в Україні

№ п/п Препарати закордонного виробництва Аналоги вітчизняного виробництва
1. Препарати крові
1.1. Інтерферони

 

В.о.голови Держкоммедбіопрому    

В.Т.Чумак

Предыдущий Список законов Следующий

На главную

Комментарии закрыты.

Поиск цен на лекарства в Киеве